02.12.2018 Sellin o Chrzanowskim: "Jest śledztwo, działa prokuratura i w czasie aresztu będzie można na te pytania odpowiedzieć"

TVN24Jarosław Sellin był gościem programu "Kawa na ławę". Poseł PiS pytany o to, kto powinien ponieść polityczną odpowiedzialność za sytuację wokół KNF, stwierdził: - Nie widać żadnego powodu, żeby szukać politycznie odpowiedzialnych, bo mamy raczej do czynienia z upadkiem konkretnego człowieka. - To jest jedna z tych instytucji [KNF - red.], w której nadzoru politycznego nie powinno być- To jest jedna z tych instytucji [KNF - red.], w której nadzoru politycznego nie powinno być - dodał.
Sellin zwracał uwagę na sytuację, w jakiej znalazły się banki kierowane przez Leszka Czarneckiego. - Mamy poważny problem z efektami wieloletniej działalności biznesmena Czarneckiego - powiedział. Stwierdził, że "pan bankowiec Czarnecki podjął jakąś grę, która ma doprowadzić do ratowania jego biznesu. Formą tego ratowania jest to, że chce doprowadzić do takiej sytuacji, w której państwo polskie będzie musiało za te błędy płacić" - komentował poseł Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz nagranie programu

©2005 - 2022 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search