5.06.2018 Strefa kibica na Narodowym. Będzie pełna kibiców!

niezalenaPodczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji jedyna możliwość uczestnictwa w Narodowej Strefie Kibica w Warszawie będzie miała miejsce 19 czerwca, kiedy Polska zagra z Senegalem. "Zapełnijmy PGE Narodowy aż po brzegi" - zaapelował minister sportu i turystyki Witold Bańka.
Na płycie stadionu zostaną przygotowane cztery ekrany o wymiarach 16x9 metrów. Spotkanie będzie mogło obejrzeć 70 tysięcy widzów.

"Wszyscy wiemy, że ten pierwszy mecz na mundialu jest bardzo trudny i bardzo ważny. Niech to będzie wspaniały dzień. Wszyscy będziemy razem, wszyscy będziemy biało-czerwoni. Nic tak fantastycznie nie łączy jak sport, jak piłka nożna. Zapełnijmy PGE Narodowy aż po brzegi" - powiedział minister na konferencji prasowej.

Wiceminister kultury Jarosław Sellin zwrócił z kolei uwagę, że "tak się szczęśliwie złożyło, iż mistrzostwa świata odbywają się w szczególnym roku - stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości".

"Emocje sportowe związane z udziałem drużyny narodowej to także są emocje patriotyczne" - podkreślił Sellin.

Spotkanie z afrykańską drużyną odbędzie się w Moskwie o godzinie 17 czasu polskiego, ale atrakcje na PGE Narodowym zaczną się już o 14.30.

"Będą konkursy dla dzieci, animacje i występy artystów. Zakończenie całego wydarzenia planujemy na 20.15" — przekazała prezes PGE Narodowego Alicja Omięcka.

Sprzedaż biletów już ruszyła, kosztują od 10 do 30 złotych. W pozostałych terminach meczów reprezentacji - 24 czerwca z Kolumbią, 28 czerwca z Japonią - stadion jest zajęty.

©2005 - 2019 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search