26.05.2019 Jarosław Sellin: Jestem uskrzydlony. Wygrała dobra zmiana

rp pl logoTo jest wyraz optymizmu, którym możemy żyć po tych wyborach - powiedział po ogłoszeniu wyników exit poll Jarosław Sellin.
Jarosław Sellin, kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, powiedział w TVN24, że „wygrała dobra zmiana”. - Jestem uskrzydlony, bo jestem związany ze środowiskiem politycznym, które po raz piąty z rzędu wygrało wybory - podkreślił. - Poczynając od roku 2014, od wyborów samorządowych, przez wybory prezydenckie i parlamentarne w roku 2015, kolejne samorządowe w roku ubiegłym i te europejskie. Wygrała dobra zmiana, wygrała Zjednoczona Prawica, wygrała moja partia Prawo i Sprawiedliwość - dodał. Jak zaznaczył Sellin w rozmowie z TVN24, "gdyby przenieść ten sondaż na grunt wyborów do parlamentu krajowego, oznaczałoby to szansę na kolejną turę samodzielnych rządów".

Według sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat, w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego zwyciężyło PiS z poparciem proc. 42,4 proc. Koalicja Europejska uzyskała 39,1 proc. głosów.

©2005 - 2020 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search