09.05.2019 Sellin o Podleśnej: Mamy do czynienia z zawodową prowokatorką, która jest znana z różnych innych sytuacji o podobnym charakterze

wpolityceCzęść strajkujących nauczycieli sygnalizowała, że jest zainteresowana, aby nie doszło do egzaminów – mówił o fałszywych alarmach bombowych podczas matur wiceminister kultury Jarosław Sellin.

Faktem jest, że niestety jakaś część strajkujących nauczycieli czy liderów związkowych sygnalizowała, że jest zainteresowana tym, żeby nie doszło do egzaminów ósmoklasistów, gimnazjalistów, żeby nie udały się matury. Jednak był ten element bardzo nieprzyjemny. Były oczekiwania zawalenia się systemu edukacji na użytek strajkowy, na użytek tej walki — mówił Sellin w Radiu ZET.

Polityk był również pytany o zatrzymanie o 7 rano Elżbiety Podleśnej podejrzewanej o rozlepianie naklejek z Matką Boską w tęczowej aureoli.

To brzmi bardzo męczeńsko, ale mamy do czynienia z zawodową prowokatorką, która jest znana z różnych innych sytuacji o podobnym charakterze — ocenił.

Przypomniał, że doszło do prowokacji ze strony przedstawicieli totalnych opozycji w kościele w Płocku.

Policja postępowała zgodnie z prawem wobec osoby, która najpierw wtargnęła do kościoła jednego w Płocku i jakieś wbijała tęczowe flagi na grobie Pańskim… — dodał.

©2005 - 2020 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search