10.12.2017 Sellin do posłanki Nowoczesnej: Pani też jest niezrównoważona

zetlogoOkrzyki na Krakowskim Przedmieściu "Precz z Kaczorem - dyktatorem" - to działa na ludzi emocjonalnie. Trzeba ukarać polityków odpowiedzialnych za wyprowadzanie na ulice niezrównoważonych ludzi - powiedział w ,,Śniadaniu w Radiu ZET'' Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego. - Proszę nie nazywać Obywateli RP ludźmi niezrównoważonymi - odpowiedziała Joanna Scheuring-Wielgus. - Pani też jest niezrównoważona - odparł polityk partii rządzącejZobacz nagranie programu

Gośćmi Beaty Lubeckiej i Łukasza Konarskiego w programie ,,Śniadanie w Radiu ZET'' byli: Jarosław Sellin (PiS), Krzysztof Łapiński (Kancelaria Prezydenta), Joanna Scheuring-Wielgus (Nowoczesna), Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15), Marcin Kierwiński (PO) oraz Marek Sawicki (PSL).

Jarosław Sellin na początku programu ''Śniadanie w Radiu ZET'' zaapelował, aby nie ''eskalować emocji" i nie "przekraczać pewnych granic w związku z tymi emocjami". - Emocji organizowanych przez totalną opozycję - dodał.

- Autorem emocji na ulicach jest Jarosław Kaczyński. Potępiam każdą formę agresji. To Kaczyński mówił o gorszym sorcie i zdradzieckich mordach. Lider PiS wprowadza agresję do polskiej polityki - ripostował Marcin Kierwiński z PO.

- Zwykli obywatele czerpią ze wzorców posłów i posłanek. Zdziwicie się, jak przerodzi się to w potężną awanturę. Cofnijcie się nie o pół, a o trzy kroki. Przywróćmy w parlamencie debatę. Nie zamykajcie ust opozycji. W tamtym miejscu można mówić - zwrócił się do partii rządzącej Marek Sawicki (PSL).

Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński stwierdził, że Andrzej Duda już wielokrotnie apelował uspokojenie emocji, "ale to nie jest tak, że prezydent może coś na kimś wymusić". - To jest decyzja posłów, senatorów i liderów partyjnych - dodał.

 

W drugiej części programu ,,Śniadanie w Radiu ZET'' Jarosław Sellin zapowiedział wtorkowe expose Mateusza Morawieckiego. - Na razie nie będzie istotnych zmian personalnych - dodał.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że rząd będzie wskazany wspólnie przez liderów Zjednoczonej Prawicy i Mateusza Morawieckiego.

- Jest już powołany nowy premier. We wtorek expose i głosowanie nad wotum zaufania dla nowego rządu. Wszystko wskazuje, że decyzja nowego premiera Mateusza Morawieckiego będzie taka, że na razie nie będzie istotnych zmian w składzie ekipy rządowej na stanowiskach ministrów konstytucyjnych - mówił Jarosław Sellin w programie Śniadanie w Radiu ZET.

©2005 - 2021 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search