15.12.2018 Sejm odrzucił wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego. Komentarze polityków

logo pr3W piątek późnym wieczorem Sejm odrzucił wniosek Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego. Zdecydowały o tym głosy posłów PiS. Parlamentarzyści z klubu Kukiz’15 wstrzymali się od głosu. Decyzję parlamentu o odrzuceniu wotum skomentowali goście "Śniadania w Trójce". Wysłuchaj nagrania audycji 

Jarosław Sellin (PiS). – To nie był stracony czas. Można było się przekonać że totalna opozycja ma problem z przywódcą. Schetyna nie potrafi wygłosić przemówienia. W takim momencie czytać z kartki? Pani Kopacz robi to samo, dodatkowo dukając. Kryzys przywództwa jest po stronie opozycji oczywisty. Schetynie wotum nieufności dało społeczeństwo w 2015 w wyborach parlamentarnych, i 2018 w samorządowych. Ważne, że z naszej strony wybrzmiało, że najważniejsza w polityce jest wiarygodność – czy realizujesz to co obiecujesz – zakończył Sellin.

 

Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: prof. Andrzej Zybertowicz (Kancelaria Prezydenta), Jarosław Sellin (PiS), Andrzej Halicki (PO), Jarosław Kalinowski (PSL), Jacek Protasiewicz (Nowoczesna), oraz Grzegorz Długi (Kukiz ‘15).

©2005 - 2019 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search