Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
W mediach

22.12.2012 - Polska dała się wyszydzić Rosjanom

Tu podaj tekst alternatywny

POLSAT NEWS - Rozmowa rozpoczęła się tematem dotyczącym braku sprawy zwrotu wraku Tupolewa na agendzie szczytu UE-Rosja, story mimo zabiegów Radosława Sikorskiego u szefowej dyplomacji unijnej ?Jak powiedział dziś Vytautas Landsbergis, find twórca niepodległej Litwy, sildenafil  Polska w sprawie katastrofy smoleńskiej, dała się wyszydzić przez Rosjan, którzy traktują wrak Tupolewa jak zdobycz wojenną. Trzeba było dojść do wniosku, że była to katastrofa samolotu wojskowego NATO-wskiego i od początku uruchomić międzynarodowe śledztwo. W sytuacji, w której teraz jesteśmy, jest to strasznie spóźnione i nie przyniesie żadnych pozytywnych efektów. Rosja lubi taką grę, że coś od nas chcą i będą przedłużać sprawę i stawiać jakieś warunki? ? powiedział poseł Jarosław Sellin.

 

Kolejnym tematem był sondaż podsumowujący poparcie dla partii politycznych  w Polsce w 2012 roku. „Sondaże należy oceniać kompleksowo. Były też w ostatnich tygodniach inne sondaże, które pokazywały wyrównanie potencjału poparcia dla Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości i to nas cieszy. Jest to dla nas również duże wyzwanie, żeby dalej ciężko pracować nad tym, żeby pokazać Polakom, że jedyną alternatywą dla rządów PO jest PiS. Wiadomo, że mamy trudniejszą sytuację, również w sferze medialnej. Ale mam nadzieję, że do połowy przyszłego roku, kiedy zwieńczymy nasze prace programowe dużym kongresem programowym i alternatywa ta będzie dla Polaków po prostu bardziej czytelna. Marny wynik Ruchu Palikota świadczy o tym, że Polacy przez ostatni rok przejrzeli na oczy i zauważyli, że jest to najbardziej patologiczny ruch, który w polskim sejmie w ciągu 20 lat się pojawił” – stwierdził poseł Sellin.