Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu

VIII Kadencja(2015-2016)

12.10.2017 49 posiedzenie Sejmu RP. Odpowiedzi na pytania bieżące

sejm2017Odpowiedzi wiceministra Jarosława Sellina na pytania posłów Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej i Rafała Grupińskiego(PO) dotyczące zmian w Państwowym Instytucie Sztuki Filmowej, oraz Jakuba Kuleszy(Kukiz 15) dotyczącego stanu finansów mediów publicznych.

21.04.2017 XL posiedzenie Sejmu RP

sejmWypowiedź Sekretarza Stanu w MKiDN Jarosława Sellina w debacie nad rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy o kinematografii oraz niektórych innych ustaw.

20.04.2017 XL posiedzenie Sejmu RP

sejmWystąpienie ministra Jarosława Sellina w debacie nad sprawozdaniem Komisji na temat zmian w ustawie o kinematografii.

20.04.2017 XL posiedzenie Sejmu RP

sejmWypowiedź Sekretarza Stanu w MKiDN Jarosław Sellina w debacie nad rządowym projektem ustawy o restytucji narodowych dóbr kultury.

23.02.2017 XXXVI Posiedzenie Sejmu RP. Wystąpienie min. J. Sellina na temat rządowego programu "Niepodległa"

sejmSprawozdanie Komisji o przedstawionym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projekcie ustawy o Narodowych Obchodach Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej