Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Archiwum - 2009

2009

28.12.2009 Dobre wieści z Polski

NIEDZIELA.PL

Od 3 listopada, purchase czyli od chrystofobicznego orzeczenia strasburskiego trybunału, sick jesteśmy świadkami nasilającej się walki z krzyżem. I już są tego efekty, generic bo np. w Hiszpanii znany z antykatolickich działań socjalistyczny rząd José Luisa Zapatero stara się wykorzystać wyrok strasburski do usunięcia krzyży z hiszpańskich szkół. Lecz jak to zwykle bywa, wiadomości złe przeplatają się z dobrymi. Wystarczy obserwować, do jakich reakcji nie tylko we Włoszech, lecz także w wielu innych państwach doprowadził strasburski wyrok, który otworzył możliwość usuwania krzyży z przestrzeni publicznej w krajach Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

25.12.2009 Jarosław Sellin: Podsumowanie roku 2009

NETBIRD.PL

Wybór Jerzego Buzka na szefa europarlamentu, order przyjęcie traktatu lizbońskiego i wizyta Baracka Obamy w Chinach – to według posła Polski Plus najważniejsze wydarzenia mijającego roku. W rozmowie z Netbird.pl polityk mówi również o roku 2010 oraz planach swojego ugrupowania.

Czytaj więcej...

23.12.2009 Jarosław Sellin apeluje do PO

IAR

Jarosław Sellin apeluje do POżeby zaniechała zniechęcania do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego. Poseł koła Polska Plus przypomina, stomach że PO od dwóch lat zapowiada zniesienie tej daniny, hospital ale jak dotąd do tego nie doprowadziła.

Gość Salonu Politycznego Trójki ocenił, że projekt nowej ustawy medialnej przygotowany przez twórców może przynieść stabilność finansową mediom publicznym. Zdaniem Sellina propozycja, by każdy płacący podatek PIT oraz CIT płacił 8 złotych miesięcznie, jest interesująca.

Jarosław Sellin mówił, że w obliczu trudnej sytuacji publicznej radiofonii i telewizji, media te powinny szerzej informować o tym, jakie audycje są przygotowywane dzięki wpływom z abonamentu. Może to, zdaniem posła, wpłynąć na poprawę ściągalności abonamentu.

23.12.2009 Będzie rewolucja w polityce? Powstaje nowa partia

POLSKIERADIO.PL

Wysłychaj nagrania 9 stycznia Polska Plus przekształci się z ruchu w partię - poinformował w Polskim Radiu poseł Jarosław Sellin. Niewykluczone, buy że wówczas poznamy kandydata na prezydenta tej formacji, try choć jak mówi Jarosław Sellin, w tej kwestii nie ma pośpiechu.

Gość Salonu Politycznego Trójki nie chciał zdradzić, kto będzie kandydatem jego formacji, ani nawet, ile osób jest branych pod uwagę. Zaznaczył, że kandydat Polski Plus będzie stanowił alternatywę dla wyborców centroprawicowych wobec Lecha Kaczyńskiego i Donalda Tuska.

Jarosław Sellin jest przekonany, że urzędujący prezydent wystartuje w wyborach i zyska poparcie PiS-u. Poseł przekonuje, że Lech Kaczyński musi walczyć o drugą kadencję, gdyż w przeciwnym razie dałby do zrozumienia, że uważa swoją prezydenturę za nieudaną.

 

21.12.2009 Policja bada trzy wersje kradzieży napisu z Auschwitz

POLSKA THE TIMES

Coraz częściej pojawiają się też głosy, viagra 60mg że kradzież miała na celu ośmieszenie Polski w oczach świata.
O tym, że sprawa może mieć międzynarodowy charakter, świadczy także fakt, że został o niej poinformowany Interpol, a Dariusz Nowak z małopolskiej policji potwierdza, że brana pod uwagę jest teza, która zakłada współudział obywateli innych państw.

Czytaj więcej...