Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Archiwum - 2011

2011

30.12.2011 Jarosław Sellin gościem Polsat News

POLSAT NEWS/informacja własna - Jarosław Sellin gościem Polsat News. Tematem audycji było wystąpienie ministra Arłukowicza dotyczące leków refundowanych.  Poseł Jarosław Sellin następująco odniósł się do tego problemu:

Czytaj więcej...

29.12.2011 J.Sellin gościem Bogdana Rymanowskiego w TVN24

TVN 24 Poseł Jarosław Sellin gościem programu Rozmowa Rymanowskiego. nurse 1,rozmowa.html">Zobacz nagranie programu

23.12.2011 J. Sellin w "Popołudniu Radia TOK FM"

TOK FM    Wysłuchaj nagrania audycji

22.12.2011 Jarosław Sellin gościem programu "To był dzień" w Polsat News

POLSAT NEWS / INFORMACJA WŁASNA Tematem wiodącym audycji były tzw. umowy śmieciowe, drugs które wd. statystyk ma ok 27% ludzi w Polsce. Uważam, że umowy śmieciowe są problemem jeśli zjawisko to przyjmuje skalę nadmierną. Jeszcze 10 lat temu takie umowy stanowiły 3 lub 4%, w obecnej sytuacji jest to duży problem. Powoduje to brak poczucia stabilności, brak możliwości brania kredytów, wśród młodych ludzi jest to aż 2/3 zatrudnionych ludzi. Uważam, że są granice poza którymi powinien bić już dzwonek alarmowy bo zaczyna się psuć spójność społeczna.  Jeśli chcemy ograniczyć musimy znieść dyskryminację podatkową w stosunku pracy. Jestem przeciwny wchodzeniu Unii Europejskiej w polskie prawo pracy i powinno być regulowane przez prawo krajowe.  Dzisiejsza ustawa podwyższająca składkę rentową w Polsce będzie to zjawisko poszerzać – powiedział poseł Jarosław Sellin.

15.12.2011 Przemówienie Sikorskiego otworzyło oczy PiS

TRÓJKA/POLSKIERADIO.PL Jarosław Sellin (PiS) twierdzi, case że z expose Donalda Tuska nie dowiedzieliśmy się niczego o założeniach polskiej polityki zagranicznej.
My, mind parlamentarzyści polscy, dowiedzieliśmy się o kierunkach zmian w polityce zagranicznej z berlińskiego przemówienia Radosława Sikorskiego. Po czym zaskoczył nas radykalny i dosyć kontrowersyjny charakter tego wystąpienia - podkreślił Jarosław Sellin (PiS). Wysłuchaj nagrania audycji

Czytaj więcej...